| dididedediu a întrebat:

Ce parere aveti?
Cum ar trebui sa fie fetele?(pentru baieti)
Cum ar trebui sa fie baietii?(pentru fete)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fidele, sa nu fie pe interes si daca ea e virgina el ar trebui sa fie virgin, daca a avut o relatie sau altele in plus sa aiba unu de calibrul ei pentru ca nu vad normal ca cineva virgin sa fie cu una care nu mai e sau viceversa daca ea e ala nu o merita care a mentinut multe relatii.

| heartslow a răspuns:

Fetele ar trebui sa nu fie fete, definitia unei fete din ziua de azi e :nu-mi place de acel baiat, gasesc altul. Niciodata nu vor gasi un baiat perfect, fiecare om are defecte, asta-i definitia omului (lucruri bune si rele).
Iar baieti pentru fete sa fie iei insisi evident ca daca tine la o fata cu adevarat va incerca sasi ascunda partile rele (mor de ras cand aud tampiti/tampitele astea care zic sa fi tu insuti, pentru ca e logic ca daca iubeste pe cineva nu vr sa-ti arati partea rea, deci nu esti tu insuti).
In concluzie pentru fete sa isi schimbe natura fireasca, pentru ca isi irosesc viata.Si pentru baieti... sa reziste anilor astora grei, cand sunt lasati sa sufere doar pentru ca au facut o greseala.

| Ea12345 a răspuns:

Eu il iubesc enorm pe iubitul meu, asa cum este el:indraznet cuand trebuie, ma apara cand trebuie, cu simtul umorului si ma face sa ma simt cea mai frumoasa si cea mai iubita femeie din lume.

| 202 a răspuns:

Exista o vorba "baietii vor o fata cuminte, dar care sa fie doar curva lor...iar baietii pentru noi pur si simplu trebuie sa arate bine sh sa se adapteze usor sh repede la noi cerinte( bineinteles creintele noastre) spun sa se adapteze cerintelor nostre pentru a fi pe placul nostru, pentru ca el nu are de unde sti ce avem noi in cap ce asteptari avem de la el..asa ca trebuie sa le impunem, daca exista asa ceva orice relatie merge perfect... Fundita?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pus o intrebare cu mii de raspunsuri posibile. Nu stiu la ce te astptai. fiecare o sa spuna ce ii trece prin cap ca nu e o formula matematica relatia intre un baiat si o fata.

| kitty00 a răspuns:

Hahahahlaughing sunt fata si mie imi plac baietii skateri :X:X:X:X... timizi, da' totusi scumpiiiii'.:X:X:X:* Destepti, nu fraieri., Cu patratele:X:X:X:* si sa fie doar al meu :X.Tie cum iti plac baietii
/

| dididedediu explică:

Va dau un exemplu: baietii ar trebui sa fie mai sentimentali.si mai romantici.