| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acest atv:
ATV NOU PENTRU ADULTI SI COPII, FABRICAT IN GERMANIA!
ATV-ul este nou cu garantie 1 an, roti de 8", pornire la cheie si telecomanda, senzor de impact, portabagaj fata/spate, suporta 150kg. Viteza limitata la 50km/h, capacitate rezervor 3, 5L, consum de 1%.
-ATV NOU RENEGADE 125cc Automat si Semiautomat 3+R,
-Se conduce si fara permis
-Import GERMANIA cu certificate de conformitate (CE),
-Pornire electrica buton/telecomanda,
-Motor 125cc 15CP in 4 timpi cu baie de ulei,
-Cutie automata (D-N-R) cu mansalier,
-Transmisie pe lant,
-Suspensie cu amortizoare reglabile,
-Senzori de bagaje si impact,
-Suporta 150Kg, portbagaj,
-Dimensiuni 1.60m x 1.05m x l=0.95m,
-Racire pe aer.
Poate fi condus si de un adult?

Răspuns Câştigător
| 0456 a răspuns:

Acest atv are 10 cp Siii nu este bun.Am unul acasa si vreau sa il vad 22 mil usor neg(am bagat cam 5-6 mil in el si motor si merge extrem)

2 răspunsuri:
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Vreau si eu sa imi iau am gasit la 400 euro. Este de adulti sau de copii? Se strica repede sau?

| jurjd a răspuns:

Am si eu unul exact la fel si sunt destul de multumit de el, dar iti spun doar ca sa stii, nu e fabricat in germani ci in china si e o copie dupa Yamaha Renegade la fel ca si iphone-urile chinezesti