| white_2190 a întrebat:

Ce parere aveti de acest baiat? cum credeti ca reuseste sa cante asa? http://www.youtube.com/watch?v=ygJYxMP_ICY

14 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

E sunet prelucrat.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sunetele... in fine, da` parca si Traistaru scoate ceva de gen, nu?! Dar eu pe asta nu-l vad sa fie ok cu tipa, pe bune! Poate unii ati vazut documentarul de pa Discovery, cu unul ca el, dar castrat, ca si aia din antichitate!

Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu daca el canta (tipa) si asa inalt, dar este posibil. Mai degraba este inclus un tipat de femeie sau vocea este ranspusa electronic.

| dani9354 a răspuns:

Naspa

| pisika a răspuns:

Stiati ca Vitas acopera 5 octave cu vocea?
concertul a fost splendid.

| pisika a răspuns:

@ bro: nu se compara unul cu celalalt.

| pisika a răspuns:

@ bro: nu se compara unul cu celalalt..parerea mea!

| meioana a răspuns:

...simplu si usor il strange cineva de outelaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor...
...are vocethinking ...canta frumos nu am ce comenta... feiecare are talentul sauhappy

| alina_8976 a răspuns:

Am auzit ca poate cuprinde 5 octave. nu este posibil asa cevalaughing. o soprana poate lua, avand intindere, max 3 octave. cum poate el sa ia 5, si, de unde pana unde se duce? laughing.

| alina_8976 a răspuns:

Cred ca unele persoane nu stiu ce inseamna 5 octave, sau tipul are aparate in spate, care il ajuta. ce fac unii pentru a se afirma. trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

canta splendid.nu inteleg o boaba in rusa, dar nici nu mai are importanta. oricum iti multumesc pentru link, mai adune noutati din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a impresionat vocea? Pai ce zici de Jimmy Somerville? Este mai cunoscut. A cintat la Bronski Beat si The Communards. Acum solo.
http://www.youtube.com/watch?v=LXzwCcAsrqQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DJH1WSmDfuA&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5TzJx9icL1I&feature=related super, cred ca acopera 8 octave