| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Antonescu si de Ponta? Ce intentii au astia? La inceput i-am sustinut, dar acum nu ii suport.Fac binee?

7 răspunsuri:
| anytzza97 a răspuns:

Da, faci bine! Toata lumea se plange de Basescu, ca vezi doamne a taiat pensii si a micsorat salarii, dar Ponta si Crin au facut ceva pentru noi?!?! Da, au batjocorit presedintele. Oare realizeaza cineva cati bani s-au cheltuit cu demiterea? Pentru pliante panouri, pancarde cu,, JOS BASESCU"?(urasc panourile astea cu,, Vreau demiterea pentru ca mi-a umilit familia" )Bleach! Ponta incearca sa gaseasca tot felul de motive ca sa nu il mai votam ...cum ar fi discutiile legate de vila Dante si multe altele.L-au dat jos pe Boc si acum e randul presedintelui.Pe scurt, nici eu nu ii suport.big grin

| anytzza97 a răspuns:

Dar pana la urma nici unul nu merita sa fie presedinte! Sper sa candideze Ungureanu la viitoarele alegeri...

| Nucreeed a răspuns (pentru anytzza97):

Deci tu nu poti sa fii recunoscator? adica zici ca ponta si antonescu l'au batjocorit pe basescu care la randu lui ne'a batjocorit pe noi..adica gandeste'te cati oameni a pus asta in functii pe care nu le meritau si cat de mistocar e de multe ori nu e serios deloc.el in loc sa se ocupe de tara noastra se ocupa de relatia cu europa si vrea scuturi anti-racheta...da'l ma in *** mai bine sa fure ponta si antonescu decat nesimtitu'asta imputit care ne fura pe fata

| anytzza97 a răspuns (pentru Nucreeed):

Deci mai bine sa fim furati pe la spate decat pe fata?!rolling on the floorlaughing

| Nucreeed a răspuns (pentru anytzza97):

AI prins IDEA!big grin

| Wøodenpints a răspuns:

Din partea mea poate să-i împuşte prin spânzurare pe scaunul electric,puţin îmi pasă de soarta lor. Şi cu ei,şi fără ei, tot aia e. Nu e ca şi cum dacă ajung ăştia în locul lu' Băsescu, viaţa mea se va îmbunătăţi brusc. Tot aceeaşi chestie este, doar că în loc să mă bostănească băsescu, mă bostăneşte ponta şi mucălăul celălalt cu faţă de violator de cadavre.

| anytzza97 a răspuns (pentru Wøodenpints):

rolling on the floorlaughing i-ai pus eticheta lu' Crin laughing