| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti de Dan Diaconescu? Dar de faptul ca va candida la presedentie? Credeti ca Ponta sau Crin Antonescu sunt mai de incredere? Argumentatihappy

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dan Diaconescu? ==O slugă idioată a lui Băsescu
Dar de faptul ca va candida la presedentie?==În vor vota numai demenții
Credeți ca Ponta sau Crin Antonescu sunt mai de incredere?= ăștea da

| BruneTTe a răspuns:

Doamne fereste sa ajunga ala presedinte [ ma refer la Diaconescu]. Dupa asemenea emisiuni la OTV. mda!
Dupa mine singurul cat de cat de incredere e Crin Antonescu. dar pana la urma cred ca toti sunt la fel. Nici nu are rost sa ne batem capul happy

| enverhoxha a răspuns:

Combinaţia ideală: Becali preşedinte + Diaconescu prim-ministru. Facem o Românie ca soarele cel sfânt de pe cer!

| PetreConstanta a răspuns:

Am voie sa spun pas?

| Narcis2007 a răspuns:

Toti care vor avea puterea vor face asa... ponta sau antonescu acum dau din gura dar tot acelasi lucru il vor face...pe diaconescu la descris foarte bine CutiuțăCuSurprizeツ, totusi si eu il sustin pe antonescu desi ar trebui sa nu am prea mare incredere

| SaveTheNature explică:

Crin Antonescu si Victor Ponta sunt la conducere de ceva vreme.si ei si partidele lor. tara a involuat deci va place situatia.

Răspuns utilizator avertizat
| Urzi23 a răspuns:

Pai stai asa eu zic ca este o jignire sa pui numele lui Diaconescu, alaturi de aia care au adus tara in 22 de ani pe ultimul loc in europa scuze primul loc dar lista pusa cu susul in jos.Vad ca unul din colegi are ca avatar o poza cu ponta ma refer la @enverhoxha Postul 6 de sus in jos, ai si un autograf pe poza rolling on the floor
Cu stima,,,,

| mickeye a răspuns:

Mai bine Dan Diaconescu decât ceilalți comuniști.
Crin și Ponta sunt penibili.
Dacă românii au ajuns să-l considere pe Crin salvatorul țării ar trebui să îmi caut de pe acum loc de veci.