| Beccaaa a întrebat:

Ce parere aveti de colegiul 'Gheorghe Lazar' din Bucuresti?
Funda

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Este al doilea cel mai bun liceu din Bucuresti, dupa Sava happy
Cu siguranta se face carte, pentru ca trebuie sa ai medie de admitere destul de mare, mediile de admitere aratand astfel :
Matematică - Informatică -9, 79
Ştiinţe ale Naturii - 9, 78
Filologie - 9, 75
Ştiinţe Sociale - 9, 74
Vei face o alegere buna, poti incerca si Sava, acesta fiind cel mai bun din Bucuresti si din tara, mediile find acestea :
Matematică - Informatică - 9, 81
Matematică - Informatică (Engleză) - 9, 94
Ştiinţe ale Naturii - 9, 88
Filologie - 9, 77
Alegerea iti apartine, cred ca in fiecare iti vei gasi locul si te va ajuta sa urmezi o cariera stralucita.Bafta!

1 răspuns:
| Madallina3 a răspuns:

Este un liceu foarte bun pentru care ai avea nevoie de o medie destul de mare!
Succes in gasirea liceului potrivit! :*