| mango_7455 a întrebat:

Ce parere aveti de Colegiul National Aurel Vlaicu? cum sunt profesorii?

eu trec a9a acum' si vr sa intru la Vlaicu la mate-info...si as vrea sa stiu cum este liceu.profii sunt de treaba? si daca se poate cam ce ore fakem la mate-info:X

Răspuns Câştigător
| Heart2014 a răspuns:

Din cate am auzit profii sunt de treaba si copii de asemenea. nu am auzit pe nimeni pana acum sa se vaiete de liceu, ceea ce e bine pentru tine daca vrei sa alegi liceul asta. iar la mate-info se pune accent pe chimie,matematica, informatica, fizica si biologie. sper ca te-am ajutat! o zi buna!

1 răspuns:
| Dany3l16 a răspuns:

Poi profii sunt buni depinde daca stai cuminte la ore dau ceva note si se fac cam 5 ore info pe saptamana si 4 mate depinde cum nimeri.