| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Colegiul Silvic Bucovina? Este un liceu bun? Se invata?
Funda!happy

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

. Mai, Sivicu` Nu e un liceu` ft bun! In afara, ca invetii ceva despre copacii, si cat de rezistenta e mobila facuta din copacii, facii materiile normale :*! Nu ti-as recomanda daca invetii bine si daca vreii mai mult! Dar daca esti in stagiu in care suntt si euu laughing), + eu nu pricep matematica laughing). Deeci daca nu vrei mate, du-te la un profil de Uman, filologie, Stiinte sociale. Am cam deplasat putin raspunsuu` de la care te asteptaii, dar revenind : Dupa parerea mea, este un liceu bunicel daca vrei sa mergii pe meseria de braconier sau padurar, si nu prea se invata happy!

Baftaa! :*. Si sperr sa-ti gasestii un liceuu` buun not worthy