| TPUaLuatoRazna a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care merg cu skateboard-ul? nu de alta dar vreau sa-mi cumpar si eu unulhappy

5 răspunsuri:
| ♥ Sorina a răspuns:

Si eu am skate` si ma dau cu el, pe rampe si asa dar na trebuie sa te inveti sa te dai ft bine ca dupa incep baietii sa zica gen: "uit-o si pa` asta cu skate-u si habar n-are sa se dea". dar nu cont si eu am fo` incepatoare. i foarte super si merita te distrezi cu un skate` :]]
;]

| yo4ever a răspuns:

Si eu am skateboard. si sunt fata...deci.ce sa zic e ff tare.asi ce daca esti fata. skateboard ul nu este doar pentru baietii asa ca distreaza te:*

| Dana_3619 a răspuns:

Aaa.eu sunt fata si merg cu skateboard`ul, si imi place foarte multbatting eyelashes

| mjalex98 a răspuns:

Sunt baiat si e ff tare sa se dea zi o fata cu placa. ce placa vrei sa iti iei? uite cateva sugestii birdhouse jart girls element sper ca te-am ajutat. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti si imi doresc ffffffffffffffffffffffff mult un skate dar tata zice'mah eu iti iau dar sa sty ca n-am mai vazut fete care sa mearga cu skate-ul daca ma puteti ajuta cu ceva luati id meu emo_georgi_11