| Aηηy a întrebat:

Ce parere aveti de iphone 4? funda! cam ce pret are la abonament si fara?

Răspuns Câştigător
| AlaBala_2408 a răspuns:

Pretul la abonament este de 79 euro dar treduie sa iti faci un abonament special iphone pentru care platesti25 lei/luna ca sa beneficiezi de aceasta reducere si la liber costa 20 si ceva de milioanestraight face. NU e neaparat sa iti faci abonament iphone neaparat dar nu vei mai plati doar 79 euro ci pretul va creste/scade in raport de tipul abonamentului.

1 răspuns:
| eo12345 a răspuns:

Mie imi place.pretul cu abonament(la Orange) e 179euro
si fara abonament e 36000 lei.nu are rost sa-l iei fara abonament. funda?