| Aguşor a întrebat:

Ce părere aveţi de lentilele de contact? Colorate.
Fundă!

6 răspunsuri:
| alexxxa100 a răspuns:

Buna!
si eu port lentile sunt foarte comode si am culoarea pe care mi-am dorit-o mereu!
bafta

| FemeiaPisică a răspuns:

Eu nu le recomand! Avand in vedere ca, sunt doar o pereche de lentile, pe care le dai jos si le porti iar nelimitat. Din aceasta cauza pot aparea iritatii si chiar infectii oculare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am purtat lentile de conatct si nu recomand pentru ca nu sunt deloc comode si pot afecta groaznic! va trebui sa alegi intre : stil si sanatate! succes!

Răspuns utilizator avertizat
| motorsportskr a răspuns:

Sunt foarte frumoase dar si daunatoare pot aparea infectii de la ele mai bine iti lasi ochii asa cum sunt, si daca vrei sa-i faci mai frumosi pune cate o felie de castraveti pe ei pentru ca asa ii hidratezi. happy

| FreakyChucky a răspuns:

Aici depinde de cat de sensibili iti sunt ochii. lentilele chiar iti schimba culoarea si o face exact cum vrei tu dar sunt anumite persoane care nu le suporta mai mult de o jumate de ora si sunt altele care stau si o zi intreaga cu ele.eu am incercat o pereche a unei prietene si sunt ok, iti fac ochii mov inchis.