| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de noul clip a lui Lady Gaga?

http://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw&feature=mfu_i n_order&list=UL

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Acel speech de la inceput mi se pare dubios, dar imi place foarte mult coregrafia, ca toate coregrafiile ei, si aceasta este foarte placuta si originala. Singura scena care nu imi place este intruchiparea ei intr-un soi de zeita indiana. Imi place in schimb dansul acela cand este in costumul deux piece si atunci cand este machiata de parca nu ar avea piele pe ea. Videoclipul este foarte stilat, nu pot sa zic ca nu imi place, dar asa cum am mai zis, scena de "zeita" strica totul. Cat despre melodie, momentan sunt addicted to it.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A reușit să facă un dezastru!
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Oribil,naşpa,prost.

| Enma a răspuns:

Hai sa stabilim ceva lady gaga are unele melodii bune clasate pe locuri foarte bune evidentiind ca americanii si prostimea o adora ce-i drept are si melodii bune dar lady gaga nu este decat o fata putin deplasata happy datorita faptului ca are foarte multi bani facuti din blowjob probabil si o voce dea dreptul oribila ( nu comenta am urmarit in direct ) dar oamenii care se mai ocupa de imaginea ei pe plan muzical si atat reusess sa uimeasca clasamente cu hituri dar la fel de sterpe ca ea

| Enma a răspuns:

Se ocupa foarte multa lume de altfel de imagine ei are chiar premii de originalitate a vestimentatiei in hituri etc... este doar un produs al americanilor facut din mUuUulta publicitate

| AlexandraSmiley a răspuns:

Ma cam speriestraight face

| xSoaked a răspuns:

@Enma, bani din blowjob? Fata asta a muncit serios, tot ce a obtinut a obtinut pe merit, a pornit de la 0, de pe la diverse mici show-uri in oras, pana a ajuns mare. Cat despre vocea ei, este unul dintre acei foarte putini artisti ale caror voci suna la fel ca in studio si live ( vezi orice interpretare live a ei, si daca tot vorbim de "Born this way", vezi melodia asta live la Grammy's ).
Serios, daca vrei sa lansezi o astfel de parere la adresa Lagai, fa rost de argumente bune care sa o sustina.

| Nume a răspuns:

Femeia asta e mai urata pe zi ce trece

| patricCia a răspuns:

Oare va face Lady Gaga vreodata un videoclip imbracata?

| YOSHIKOandMIRA a răspuns:

Ciudat si extravagant, ca toate celalalte melodii ale lui Lady Gaga... Dar nu pot sa zic ca nu mi-a placut! A fost interesant. Imi place stilul ei o___