| Cornulets a întrebat:

Ce parere aveti de stilul ghotic?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Mie una imi place.inspira tarie de caracter.dar nu as avea curaj sa-l folosesc in vestimentatie, aranjarea camereu sau altele.e putin cam excentric

3 răspunsuri:
| Cornulets explică:

Multumesc :X

| Emmmiii a răspuns:

Pai mie una stilul gothic mi se pare deosebit...in sensul ca multi se imbraca dupa ceea ce simt adica esti vesel. porti haine viu colorate.etc etc.ai prins idee... daca vine vorba si de gandirea gothica mi se pare diferita si ai o alta perspectiva fata de ceilalti.dar daca te gandesti sa dopti acest stil mi se pare genial ^.^

| blee a răspuns:

Un stil foarte tare!