| RebekahMikaelson a întrebat:

Ce parere aveti de tableta asta http://www.emag.ro/......DN9B9BBBM/ merita?

Răspuns Câştigător
| Dacia1300 a răspuns:

Am avut si eu o tableta Allview si chiar un telefon! NU imi mai iau in viata mea un produs Allview. daca se strica si e in garantie, dureaza foarte mult pana il repara si gandeste-te ca un telefon Samsung de exemplu, bunicel are cam acelasi pret cu un smartphone Allview. Grafica si functiile tabletei sunt slow, si ce sa mai zic.....de 359 de lei.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La 359 de lei se merita.