| Unique a întrebat:

Ce parere aveti despre""Aboutul meu de la hi5?""Credeti ca este bun? Am scris la el 2 ore si, si multe fete m-au criticat in privinta lui. uite eu l-am copiat de pe hi5 aici sa il puteti citi. Sper sa nu va speriatihee heeSi nici sa nu va plictisiti! Ce parere aveti despre cei care mi-au criticat aboutul meu? Credeti ca au avut dreptate undeva? Fac ei bine criticand astfel? Va las sa cititi si dupa sa va dati cu parerea.Multumesc!

Buna!
Introducere
Eu sunt Alexandra, am 17 ani, sunt in zodia Fecioara, sunt din Judetul Sibiu, sunt bruneta, am ochii negri, imi plac toate culorile,
numarul meu norocos este 7, 12.8,ziua norocoasa Miercuri, guvernez planeta Mercur, sunt semn de Pamant.Verbul meu caracteristic este A ANALIZA.
Imi plac toate anotimpurile, nu am o zi cu ghinion din fericire.

Sa va spun cateva ceva despre mine, nu chiar tot, sa nu fac viata publica, nu e frumos happyDar as vrea sa stiti o latura buna si una sa nu spun rea, mai bunicica happy despre mine, iar sa nu va faceti prima impresie privind o poza ci privind niste cuvinte scrise din inima mea, de aici vin cuvintele mele.
Nu as vrea sa spun chiar multe ci cat sa poate pe intelesul vostru.
Sa incepem incetul cu incetul:

Cuprins
Eu Sunt foarte intelegatoare, complexa, impresionanta, dura, binevoitoare,
foarte energetica happyarmonioasa, intelectuala,
sociabila, comunicativa, inteligenta, perspicace.
criticahappyhappy, timida, disciplinata, educata, rezervata cateodata, capricioasa laughing
sfatuitoare, darnica, harnica, batausa laughing
iubitoare, stiu sa iert intotdeauna dar nu uit, miloasa, credincioasa(Cred in Dumnezeu), respectuasa, prietenoasa,
ambitioasa, tupeista, impunatoare,
rautacioasa cu oamneii scarbosi,
asa si trebuie uneori, dar mai trec cu vederea
de viata, sanatoasa, cuminte, cu un caracter puternic, norocoasa, indulgenta,
toleranta, mai somnoroasa de fel happylaughingamabila, ascultaoare, descurcareata, cu bun simt, cu al saselea simt, creativa, am foarte multa imaginatie, tupeista pana la moarte, sexy, stilata, atractiva, vorbareata la nevoie laughingrolling on the floorrolling on the floor frumoasa, dulce, sunt si indiferenta, probabil o sa spuneti ca mi-au murit laudatorii, dar cand ma privesc in oglinda vad ceea ce alta nu poate fi, am ce alta nu poate avea niciodata, chiar daca nu pot avea intotdeauna ce imi doresc dar ma multumesc cu putinul, cand privesc in ochii mei vad femininatea unica, vad o fiinta nevinovata ca aparut pe Pamant, un anotimp roditor.
Iubesc frumosul :X:X:X:X Si iubesc putinul
cateodata si incapatanata, sunt de incredere, ma enervez foarte repede, imediat iau foc, rabdatoare:X:X:X:X stiu sa pastrez un secret intotodeauna, am peste 5000 in minte happynumai de la prietene, sunt sanatoasa, doar ca am probleme cu plamanii. da trece in timp.
Eu am un caracter serios, constiincios, scrupulos, metodic, ordonat, atasat principiilor, sobru, preocupat de sensul civic si de respectabilitate, muncitor, indreptat catre lucrurile dificile, laborioase.
Mai pe inteles sunt mandra ca sunt Romanca!
Imi doresc foarte mult sa vad cum voi arata la 18 ani.
Detin putina sare, putin piper:X:X:Xde care orice fata are nevoie pentru oferithappy
Nu spun ca sunt o Sfanta Doamne Fereste laughingOrice om are scapari cateodata, dar mie imi place sa fiu corecta intotdeauna.
Imi place sportul foarte mult love struck
Imi place sa calatoresc
Iubesc natura
Iubesc tot din jurul meu :X:Xlove struck:Xlove struck
Iubesc animalele (toate)nu fac diferente)
Imi place argintul si diamantele, mai ales cristalele happy
-Imi plac oamneNii sociabili, cu respect, simtul umorului, sinceri, iubitori si tupeisti.
care stiu ce vor de la viata si stiu sa vorbeasca frumos.
Imi place sa spun adevarul pe fata chiar daca doare, uneori greseala recunoscuta e pe jumatate iertata, nu-i asa?
Imi plac oamenii care ma respecta si care stiu sa aprecieze o fata ca mine
Nu suport tampeniile, fitele, aerele de vampa, laudatul, prostia figuri de vedeta si etc
Nu suport un om lipsit de caracter
Nu suport sa sune telefonul sau sa ma trezeasca cineva in timp ce dorm, mai ales daca am un vis al naibii de frumos :X:X:X:
Nu vreau sa imbatranesc laughinglaughinglaughing
Nu vreau sa vina sfarsitul lumii niciodata laughing
Cateodata poate nu sunt o prietenea adevarata dar stiu sa fiu o dusmanca perfecta
Chiar daca cateodata mai trec cu vederea daca as putea mi-as salva dusmanul de la moarte
Nu imi plac banii si aurul
Ceea ce ma reprezinta mai negativ este ca :
-Iert dar nu uit
-Sunt mai batausa din punct de vedere
-Sunt rea de gura
-Sunt periculoasa cand ma enervezi la fel ca o vipera veninoasa cand e atacata
-Sunt un obstacol greu de trecut, iar daca treci de mine nu vei trece si de rautatea mea cand ma enervez

-Imi prind cu coltii prada si ucid cu veninul
-Imi place sa lovesc din cuvinte
-Daca ma jignesti s-ar putea sa te trezesti cu hi5-ul vrastie
-Urmaresc cu privirea orice miscare
-Nu imi plac tigarile
-Nu imi place cafeaua dulce
-Nu imi plac deloc oamenii mincinosi, prefacuti, prietenii falsi, barfitori(la persoana mea ma refer chiar si la vecinu sa spun asa, nu sunt o egoista), neingrijiti si oamenii fara bun simt.
-Imi place foarte mult sa studiez cosmetica, machiajul, manichiura-pedichiura si ingrijirea personala.(urmez un curs de cosmetica si machiaj)
-Ador sa citesc carti romantice, diferite lucruri omenesti si despre animale.
-Iubesc documentarele de groaza, despre corpul omenesc, despre animale salbatice sau animale domestice.
-In general imi plac la nebunie filmele de groaza, comedie, actiune, SF si cel mai mult cele de dragoste sau romantice, Cel mai mult m-a impresionat filmul AVATAR.
-Imi place sa particip la diferite concursuri de pe site-uri sau de pe hi5-uri(doar ca ma mai ciondanesc cu fete deosebit de geloase si invidioase laughinglaughing
-Mai imi plac si barfele, de ce sa nu recunosc.
-In general ador munca cinstita
-Imi place sa fac poze, majoritatea nu sunt pe hi5
Imi plac fructele si legumele happy

La capitolul LOVE
m-am gandit sa sciu putin mai mult, deoarece ador sa scriu despre IUBIRE. gasiti multe de invatat in timpul vietii voastre:
RELATIE SENTIMENTALA SI DE DRAGOSTE
- Am o relatie de dragoste de 2 ani si 10 luni
In Decembrie 2011 facem 3 anisori
pualaughing
:X:X:X:X:X:X:Xlove struck
Credeti-ma nu e usor sa intretii atata timp o relatie numai daca iubesti si ai incredere happy
Mie imi plac relatiile de lunga durata, cu un scop, cu un anume fel de-a iubi.
Imi place intr-o relatie sa merg pe incredere deplina in partener, imi place sa il alint imi place sa fiu doar pentru el, sa fiu o parte din el, mereu si intotdeauna, as vrea sa exist doar eu pentru el.
Imi place intr-o relatie sa fie totul nou, totul bine facut, totul cladit de la zero, facut totul cu dragoste si iubire, cu suflet si umor.
Imi plac plimbarile in doi, sa ne tinem de mana, si sa ne sarutam ore in sir, stand pe o banca in fata casei in ploaie, imbratisati.
Imi place totul real.Imi place ca totul sa se rezume in doi, in amandoi, doar noi.
As vrea sa stam dezbracati in fata semineului, la televizor, privind un film de dragoste.As vrea ca sa stam ore in sir in pat dormind, jucandu-ne, facand nebuniitonguetonguetonguetongue
Sa iesim impreuna la cumparaturi, fugind unul dupa altul prin magazinhappyhappyhee heehee hee.
Imi place intr-o relatie ca totul sa fie tinut sub control, nimic sa nu scape.
Vreau sa fiu doar eu ceea care detine controlul in pat, vreau sa imi duc partenerul in RAI.Langa mine sa se simta in Paradis. Vreau sa ne intelegem din priviri si mangaieri.
Vreau baiatul ce imi ofera fiorii doar cand ma gandesc la el.Acel baiat romantic sa ramana asa vesnic. Mi-as dori sa putem citi impreuna o carte de dragoste, sa intelegm lucrurile asa cum sunt, sa le lasam la timpul lor, sa treaca rand pe rand.Si cel mai mult, vreau sa fiu eu viata lui intotdeauna, aerul ce il respira, pamantul pe care calca, cerul la care priveste, steaua norocoasa ce il lumineaza, norul albastru ce il racoreste cand ii e cald, haina ce il incalzeste cand ii e frig, eu vreau sa fiu cea care il lumineaza intotdeauna.Pentru mine un baiat e lucru SFANT.
Pentru mine o relatie este LEGE DE LA DUMNEZEU.
Eu vreau sa ii ofer dragostea, iubirea, caldura sufleteasca, vorbe bune, mangaiere, tandrete, fidelitate, incredere, zambete,
lacrimi si fericire alaturi de mine.
In fiecare dimineata vreau sa ma trezesc alaturi de el, si de un"" TE IUBESC""vreau sa il rasfat aducandui micul dejun la pat, prin complimente, sa ii dau sa pape din gurita meahee heehee heesa petrecem impreuna zile de neuitat.
Vreau sa traim impreuna prezent si viitor.
SI cel mai important lucru pentru mine: visul si scopul meu e sa fiu MIREASA VIETII LUI.
vreau sa fie el barbatul ce ma asteapta nerabdator in altar, cel care ma ia de mana, vreau sa intru in biserica in rochie alba de mireasa, cu un voal lung si alb, vreau zambete de fericire, zambete de bucurie, lacrimi de iubire, vreau sa fiu eu cea care ii raspunde:"DA, VREAU SA FIU SOTIA TA""
Un barbat ideal pentru mine ar fi :
-Cu un farmec innascut, caracter puternic, tandru.protector,un visator, grijuliu, intelegator, o senzualitate excesiva, plin de contraste,, generos, inimos si plin de compasiune, diplomat, intim, milos. Vreau sa fie lucid, logic si rational. Timid, temperamental, energic, inteligent.
barbatul marilor pasiuni, care stie sa iubeasca sincer si profund.
Vreau sa fie ordonat, un barbat perfect, curat, fara vicii.Fidel relatiei.Imi place barbatul extrem de gelos, loial, generos de fel. Un barabtn superior si vanjos, dinamic, exploziv happylaughinghappyMereu cu acel ceva in el, ce nu il are nimeni in afara de el. Unic si creativ, harnic, melancolic cateodata.
Vreau sa fie doar EL, doar persoana lui insusi.
Fara fite de baiat tare, de baiat gigel, nuuu, eu urasc aceste moduri de exprimare.

Si cine crede ca un adoloscent nu stie sa iubeasca, se inseala amarnic, eu sunt SINGURA DOVADA, eu iubesc si sunt fericita, Dupa ce-am scris mai sus sa mai mai contrazica cineva ca un adoloscent nu stie sa iubeasca si nu stie ce isi doreste de la viata., pentru ca sunt dovada vie, nimeni nu va va crede.
Azi majorii invata de la minori ce inseamna viata, nu ma contraziceti, stiti foarte bine ce spun, asa este.
Incheiere
Cam atata, sper ca nu v-am plictisit, m-am chinuit sa fie cat mai bine, sa va fie pe inteles si sa cititi cu drag totl scris
Nu mi-a fost lene sa scriu deloc cum intreaba unii sau unele,, ceea ce cred eu ca ei nu pot niciodata sa aiba asa ""ABOUT ME "" ca al meu, Altor le multumesc pentru felicitarile trimise prin mesaje sau comentarii
happyM-au incurajat sa trec mai departe de vorbele rele ale altor invidiosi happy
Chiar a fost greu si mi-a luat o ora jumatate sa scriu totul laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floordar acum sunt mandra de rezultat.
Sper sa nu copiati ce este aici, mai bine facetio din inima si suflet, daca nu gasiti imaginatie, cautati-o si o veti gasi.

Iar cei care sa gandesc sa copieze ce am scris eu, SUCK, nu aveti iamginatie si nici nu o sa aveti vreodata.
Si pentru tipele invidioase, invidiati-ma si barfiti-ma caci exist, voi no sa ajungeti veci ca mine, la mintea si inteligenta mea sunteti prea jos.In schimb nu ma cobor la nivelul vostru. Ce daca sunteti cu bani? Banii nu aduc fericire, si nici nu tin de cald! Ce daca sunteti mai mari? Nu conteaza cat esti de urs, ci de cum dobori ursul.
Ce daca sunteti cu 5 tone de machiaj? Posibil sa faceti riduri si sa imbatraniti.laughingrolling on the floor
Cei prea mult strica.
Si care e problema cand ma criticati? Uitati-va in gradina voastra nu in a mea, poate vi s-au ofilit florile.
Prostul de grija altuia moare.Care e problema voastra cu ce ma imbrac eu? Treaba e ca eu nu apar in chiloti tanga si sutien in poze ca voi.
Si ce daca ma barfesti? Undeva ma doare.Care e problema ta de fapt? Sunteti tolomace rau, auto distruse pe viata.
Ma invidiezi ai de ce.Sunt frumoasa, sunt inteligenta, am scoala in mine, sunt unica, sunt sexy, am tot ce vreau, mai putin prostia ta.laughinglaughingVoua va lipsesc aceste calitati, dupa care am mentionat mai sus, asa ca rade-te fetito draga dar tine minte ca dupa ras, vine si plansrolling on the floortonguetonguetonguerolling on the floor
Si asta e problema la anii mei arat mai bine ca una de 25, si asta va preseaza pe voi, fitoaseleor.
Care e problema voastra nu o inteleg.Sunteti niste tipe rele, needucate, si invidioase.Asta era problema.
Totul la voi se rezuma pe fite, bani, impresii, arfe, baieti cu bani, cu masini, tigari, shopping si cafeLe.LUX
mie imi place stilul naturaL si asta ma diferentiaza de voi.
Imi spuneti mie ca sunt pitipoanca? Good, voi nu va vedeti pe voi? Care prin simplul fapt ca din roz nu va scoateti? Din buzele alea glossate non-stop care ies numai tampenii? Va trebuie un psiholog ca delirati deja.Va faceti poze in oglinda? Si oglinda aia plina de pete?laughinglaughinglaughingmacar clatiti oglinda aia rolling on the floorin locul ei m-as sparge laughinglaughinglaughing
Stii ce? Voi vedeti viata ROZ laughingeu o vad in toate culorile happyhappytonguetonguetongue
Va credeti mari vedete cu nume penaLe de hi5, dulcika, frumoasa, sexoasa si bombonika laughinglaughingGood, voi nu va vedeti ce artificial arata? care mai de care sa vi se vada curul laughinglaughinglaughingIn plus vi se vad si kg in plus rolling on the floorrolling on the floorAsta mai lipsealaughinglaughing
Un limbaj caracteristic voua, pitipoancelor? Si va intrebati eu de ca fac pitipoance? Pentru ca asta sunteti.Nu aveti stiL.
Niste biete paciente a invidiei laughinglaughinglaughingIn Biblie scrie de invidie, probabil fetele si-au facut manichiua cu unghii false laughingIn loc sa citeasca o carte interesanta laughinglaughingPACAT.
Timpul se razbuna, iar voi veti fi tinta lui.Analfabete pana peste cap laughinglaughingSi ele se poarta la tocuri laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorSfine Good laughingEle nu stiu cum se scrie cuvantul ""daca""ele se exprima simplu si lejere "daca""laughinglaughinglaughinglaughingLe e mai usor sa scrie 3 cuvinte decat patru
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorMai stiti ceva? Scuti-ma pe mine de fitele voastre, de talentele de fata mare si tare, de impresiile din capul vostru plin de tarana, lasati-ma cu arfele voastre de vedeta, v-au murit laudatorii laughinglaughinglaughingIn locul vostru mai bine as tacea happyhappyMai bine nu as deschide botul, dar si ala cand il deschideti PUTE laughinglaughing
Asa ca nu sunteti mai presus cu nimica laughing

Sa nu fi crezut ca nu am ceva si pentru voi
laughinglaughinglaughinglaughinglaughinggata pregatitlaughinglaughinglaughing
Ma gandesc ca de maine o sa imi gasesc opera de arta pe multe hi5-uri la multe pitzi la about me ""imaginatia lor e varza laughinglaughinglaughingse folosesc de oameni desteptilaughing
e mai simplu sa dai copy-paste. si sa se laude uite ce am scris laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

si pe voi ceilalti, multumesc de vizualizare, sper ca va-ti si amuzat un pic.laughingAveati si de cehappysi normaLL laughing

Mici detalii pentru fetele care incep cu un vocabular spurcat sa se indrepte.

! Pai partea asta ar fi nasoala rau
Ai grija de tine, si nu mai vorbi asa, si daca vreodata o veo face, gandeste-te ca gresesti, Arata prin fapte cine esti cu adevarat, si nu lasa o vorba rea sa te educa in eroare.
Asta e! Eu nu sunt mama ta, sa te sfatuiesc, nu sunt nici Dumnezeu sa te judec, dar sunt un om ce incearca sa iti deschida incetul cu incetul ochii inchisi.
Treaba ta ce vei face, poate dai dracu mesajul meu, dar faci rau, crede-ma, si nu vei castiga niciodata un om, vorbinduii asa, poate tu crezi ca atunci cand vorbesti urat, zice lumea, mi-e frica de ea, uite cum vorbeste, e tupeista, stie sa injure, gata numai fac laughinglaughingGresti si gandesti prost.Tot ceea ce faci atunci cand injuri, este sa ii induci in eroare.Sa ii faci sa creada ca esti o neputincioasa, si doar gura e de tine.
Laso pentru fata in fata cu cineva, nu vorbe aruncate si risipite pe jos asa fara motiv. FAPTE NU VORBE! Asta cer multi, asta ofera.
Treaba ta.eu am incercat sa iti explic cum sta treaba, depinde de tine, daca asculti sau nu ce te invat.ca nu o spun la misto sau ca rad de tine, ci pentru ca vad ca multi oameni si multe fete de varsta ta care fac acelasi lucru in viata.Si care la o varsta frageda, vorbesc si spun numai tampenii cum ai spus tu! Si asta nu e tot.Vei gasi tu pe drumul vietii tale greutati mai mari decat asteahee heeSi iti va fi greu sa te gandesti ce ti-am spus, vei spune vreodata, bai de ce nu am ascultat de aia, atunci cand mi-a spus sa fac acel lucru? Si vei regreta intotdeauna.
Eu ti-am spus, lasa orgoliul, lasa mandria la o parte, fa in asa fel incat sa fi tu in tot. Fara teama de nimic, spune in fata omului ce ai pe suflet, nu pe un amarat de hi5 sau messenger,
Ai ceva sa imi spui? Cauta-ma personal, Daca nu inchide gura.Simplu,Asta e rutina mea, poate fi si a ta daca esti desteapta.Si desteapta nu inseamna sa stii scoala la perfectie, sau sa stii matematica.ci sa fi desteapta e sa stii cum sa legi un cap de fir la altul.sa stii cum sa iti faci in viata bine.sa stii sa te descurci nu conteaza ca ai bani, la suflet esti sarac. Fa totul cu cap.
Nu lasa mainile sa gandeasca pentru tine! Gandeste si fa totul cu cap happy
PA!

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Paiiii... e o confesiune foooooooooartelunga. Ce am observat e ca ai un caracter foarte complex cu calitati dar si cu defecte.Am mai observat ca avem multe pasiuni comune.Asta esti tu si nimeni si nimic n o sa te schimbe.Eu iti spun doar bravo ca ai avut curajul sa iti spui calitatile si defectele, asta este un lucru chiar deosebit, nu multa lume are un asemenea curaj. iar fraierii care te critica, nu i baga in seama si nu pune la suflet tampeniile lor.

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rau nu e, dar e prea mult.Mai lipsea sa dai si cnp-ul si gata ofereai totul unor straini.Trebuie sa fi scurt si la obiect daca vrei chiar sa impresionezi

| Libelle a răspuns:

Ne-ai facut ditamai pomelnicul, nici macar nu l-am citit pe tot, n-am rabdare.
si la tine se vede lucrul comun pe toate hi5-urile aerele de fata rea, tupeista, impunatoare, care joaca pe degete tot.sau cel putin asta vreti sa pareti.
nu-i chiar asa, nimeni nu apreciaza pitipongeala. puteai sa dai detalii despre tine in mult mai putine cuvinte, mult mai putine adjective(pentru ca tu scuze dar ai perechi de sinonime), si mai modest putin.

| Unique explică:

Da, va multumesc de pareri, si chiar sunteti niste oameni de treaba.care mi-ati dat inca un strop de incredere, si asta conteaza foarte mult! Va multumesc mult, acum sa aleg un raspuns bun.

| Unique explică:

Puffu draga? De ce sunt asa increzatoare? Pentru ca stiu ca ma iubesc, stiu sa ma pretuiesc pe mine, pot sa fac orice, nu sunt una sa zica nu pot, incerc si reusesc.Si chiar daca nu o sa reusesc, incerc din nou.Si stii? Am incredere in mine si calitatile mele, si asta ma face mare in fata dusmanilor mei.
Aii putea invata si tu ceva cate ceva

| Unique explică:

Se pare ca multi trebuie sa isi cumpere viata noua! Dar se pare ca nu exista de cumparat, oricum da-ti un refresh la caracter, nu iti sta bine deloc

| Puffu a răspuns:

Spui ca nu suporti laudatorii. Atunci, cum se face ca ai o parere atat de buna despre tine?

| Puffu a răspuns:

Nu ai cum sa ma contrazici, spunand ca eu nu am incredere in mine sau ca nu-mi apreciez calitatile, deoarece nu ma cunosti. Puteai spune chestiile acelea si fiind mai modesta. Btw, viata ta, si asa cum spune si LoveIsForFree, toti suntem zmei pe net. Te-am pupat, sanatate!
P. S. : Nu trebuie sa invat de la tine.

| anyska a răspuns:

Nu am avut rabdare sa citesc tot. Tot ce stiu e ca ai inceput sa iti insiri calitatile si preferintele... Totusi nu inteleg de ce te-au criticat...

| faranume a răspuns:

Esti si modestawinking oricum e draguta descrierea

| BloodxD a răspuns:

Ma plictiseeesc.yawn... U il citesti zilnic nu`i asa?straight face

| delia_9230 a răspuns:

Nu nas avea de ce sa te critic te admir... te-ai prezentat ca lumea sa stie cum esti... cele ce te critica sunt doar invidioase pe tine ca nu au avut ele ideea asta. funda?

| Lubbyboo a răspuns:

Mai eu nu stiu ce sa zic dar unii au dreptate in special Puffu cand te uiti pe hi5 gasesti"sunt o fetita stilata si bine dotata etc" sau "daca esti desteapta fura inima baiatului dorit de toate" foarte multe lucruri si ele nici nu se spala frateee ce e asta va dati mari si tari si cati ani aveti? si cele de 10 ani isi pun status din astea la hi5 pentru ce? nu stiu sa ne amuze pe noi? sau in poze isi pun sutienul mamei umplut cu vata...laughingLOL sunteti deviate puii mei si app ai si tu un pic de pitipongeala in about`ul taw cu toate ca ai 17 ani nu pari f matura si mai ales ca dai sfaturi pe care nici tu nu le urmezi iubitha eu nu te cunosc dar ti-am spus pe net sunt unele nespalate de 5 ani si care cum am mai spus isi indeasa vata si toate cele si isi iau o bluza acoperind decolteul sa nu se vada si astia spun ce sexy da`mi id`ul frumoaso ce *** deviati si sper ca nu imi spui vr3eo replica de a tah. iubitha si app sunt mai mica ca tine si sunt mai matura si realista hai pupici si mai usor cu laudatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot te-ai straduit atata timp sa faci chestia asta de care esti asa mandra, puteai macar sa consulti un dictionar de ortografie... da poate esti prea inteligenta, ca doar asa ziceai

| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Cand pui o intrebare incearca sa fi mai directa, ca daca stau sa ciitesc toate balivernele de mai sus imi ia cel putin 1 zi. Bft

| luminitzamaria2008 a răspuns:

N am scris atat nici la bac la toate materile adunate,

| CescDanutz a răspuns:

Foarte amuzanta caracterizarea. Poate pe alocuri ai exagerat, dar in general e realista cu privire la unele lucruri happy Bine, n-am avut rabdarea sa citesc chiar tot, dar cat am facut-o am ramas cu o impresie buna happy

succes in viata!