| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site... ce ar mai trebui adaugat? http://carscollectionandrew.blogspot.com/ Tks.

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Aston Martin :X:X:X:Xpreferata mea. Sfatul meu daca tot este un site de masini nu fa ce fac altii mai putine fete dezbracate, ca este mai bine.Ai putea sa mai adaugi ceva informatii tip descriere masina respectiva informatii, nu m am uitat la tot iar daca nu ai ai putea pune asta.Lipsesc multe masini daca tot ai site fa unul cum trebuie: opel, acura, chrysler, golf, daihatsu, fiat, jaguar, mazda, peugeot, saab, renault, seat, toyota, maserati, lincoln, corvette ai uitat multe importante rectifica iubesc masinile foarte mult si daca as vrea sa intru pe un site de acest gen as vrea sa vad o multime de modele, date tehnice, preturi de curiozitate si etc