| anaanitaa a întrebat:

Ce parere aveti despre adrian tutu (romanii au talent)? credeti ca va castigaa?

4 răspunsuri:
| ILoveVampires a răspuns:

Mie imi place mult cum canta, este chiar talentat big grin
sper sa castige!

| maria_5497 a răspuns:

Mie personal chiar imi place de el si il consider foarte talentata avand in vedere prin drama pe care a trecut si faptul ca a reusit sa se descurce singur
este de apreciat ceeea ce face mai ales faptul ca isi compune singur melodiile si danseaza si super misto; daca vocea lui suna asa live si fara sa fi facut o ora de canto in viata lui sunt curioasa cum va suna cand va face play back si va avea vocea mult mai lucrata
revenind la ce ai intrebat : cum am spus mai sus este un super talent insa cu parare de rau nu cred ca va castiga insa sunt convinsa ca aceasta emisiune ia deschis mai multe porti in viata si ca va reusi in final sa faca ceva cu muzica

| ZEU93 a răspuns:

Da

| MisteriousMan a răspuns:

Buna, eu am o parere f buna, dar sincer nu cred ca va castiga, dar sper. Si sti de ce?
Pt ca sunt altii mult mai buni, de exemplu fetita aceea mica, nu-i stiu numele, care a cantat opera, are o voce superba. Sau cei 2 acrobati si eu sunt f buni.
Mai sunt multi care au TALENT. Aaaa si il uitasem pe Narcis Iustin, si el. trebuie sa recunoastem acumwinking.
Deci, eu una cred ca nu are sanse, dar sper sa castige!winking

Bye bye!