| DamonsGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre Tutu Adrian? Credeti ca va avea succes in muzica? Oara va castiga Romanii au Talent?; d

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Eu sper sa castige deoarece merita!
Cat despre succes in muzica...pai deja are cateva melodii sub numele de Lil Shean.deci.deja au aparut melodiile pe site`urile cu muzica hip`hop.Trebuie doar sa se duca la cineva care `l poate ajuta mai mult decat prietenii sai cu care a facut melodiile astea si gata.Eu sper din inima sa castige.
ps:votati`l si voi ca mai e doar o saptamana si ceva pana se inchid liniile de vot.

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Da, am incredere in el ca va deveni un mare cantaret smug

| albastrualb77 a răspuns:

Nu eu una zic ca nu va castiga la Romanii au Talent, dar sper din tot sufletul sa il ajute cineva sa aiba succes in muzica, chiar are talent.

| annk_6204 a răspuns:

Buna! Imi place f mult de Adrian dar totusi...nu cred ca va castiga deoarece i s`a facut f multa reclama lui Iustin ala...Dar acel Iustin isi va pastra vocea doar daca va face o operatie care sa-i poata sa-i "mentina" vocea ani buni de acum in colo.Eu sper sa castige [Adrian]dar daca nu va castiga cu siguranta va deveni un adevarat rapper, un adevarat Eminem de Romania!

| stefan97nic a răspuns:

Da va castiga romanii au talent, si va deveni un mare rapper pe care toti oameni de pe glob sa il stie

| PinguinuL a răspuns:

Acum sa imi dau si eu cu parerea:
rimele lui sunt bune nu sunt chinuite( mi se pare mai bun ca b.u.g mafia ca toti la un loc)
a fost numit eminem de romania.eh nu prea cred nu a existat si nu va exista cineva in rap la fel de bun ca eminem.
face muzica prea siropoasa prea nu stiu cum. daca sar duce pe alte idei ar fi mai bun.
la romanii au talent parerea mea este ca nu va castiga eu sper ca castigatorul sa fie : narcis ianau iustin sau Cosmin agache

| Alee_1440 a răspuns:

Eu il ador. Sper sa castige, dar concurenta e mare. Si daca cineva il ajuta odata iesit din emisiune sigur va avea MARE succes:X

| butterflyyy a răspuns:

A castigat!