| xSequel a întrebat:

V-ati uitat ieri la finala Romanii au Talent? A castigat Adrian Tutu! Bravo lui!
Ce parere aveti? Credeti ca ar fi trebuit sa castige altcineva?

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

NU! A fost super el a fost cel mai bun

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Adrian a fost cel mai bun!
a meritat marelel premiu!

| PixieJustMe a răspuns:

Nu cred merita si a transmis un mesaj pozitiv nu trebuie sa ne fie rusine ca suntem romani. Mi-a placut de cosmin foarte mult pentru ca i-a adus pe cei de la DFC si din nou nea uimit. Iustin din nou un copil foarte talentat care poate face minuni.mi-a placut foarte tare interpretarea lui. Ballance a fost superb deci atata munca sta in spatele lor...wow m-au lasat fara cuvinte si le urez mult succes in continuare. Medea. o admir pentru faptul ca incearca sa aduca in Romania gimnastica la bara ...deci jos palaria. Stefan.as fi vrut sa faca ceva si mai uimitor mie personal mi-a placut semifinala mai mult decat finala. Valentin dinu are o voce superba si cu siguranta vom mai auzi de el. Familia luca nu avea ce sa caute in finaLA.out
A fost o competitie stranasa dar a fost ok...

| crissmay a răspuns:

666 Adrian are voce

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Oooo! eu am tinut din priima cu adrian! frate mie nu mi-a placut cazul sau ceva sa ma impresioneze...mi-a placut ca canta rap...eu l-am votaat si las mai votaa de mii si mii de ori:d mai erau si titanii funky fresh care mia parut rau ca nu au intrat ca erau si ei talentatii>3>3>3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! eu sincer nu am tinut cu nimeni,dar Adrian nu trebuia sa castige! nu are voce! si oamenilor! nu suntem la Dansez pentru tine sa se tina cont de cazul baiatului,care pe mine una nu m-a impresionat! suntem la Romanii au talent,unde se tine cont de talent, de voce! mdea, fetele obsedate au dat mii si mii de voturi.HUO! mi-e rusine ca traiesc in Romania.