| zuzuliana a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul foto foto digital SONY DSC-S930B... aveti careva aparatul acesta? cum face pozele?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

In banii respectivi mai indicat este acest panasonic care este si mai bunicel decat acel sony http://www.emag.ro/......MC-FS4EP-K :)

| xibalba a răspuns:

E ok aparatul, are detalii tehnice bune pentru un aparat compact. Sony in general e o firma buna pentru aparate foto, dar recomand si Nikon, la fel foarte bune. Eu am un Nikon de care sunt foarte multumita. Il am pe acesta http://www.e-price.ro/......51-silver- pe care l`am achizitionat de pe internet (site`ul www.f64.ro ). Acolo gasesti o gama larga de produse destinate fotografiei la niste preturi mult mai mici decat in magazine(eu am gasit pe site aparatul meu cu un milion mai putin decat intr-un Hypermarket de renume). Bafta!

| cyufulyky a răspuns:

E destuld e buntongue

| I'm just me a răspuns:

Are un prieten de-al meu si face pozele destul de bine