| madalyna a întrebat:

Ce parere aveti despre asta :
Acestă tipă(Dani Shay) seamănă foarte, foarte mult cu Justin Bieber… am rămas WOOW! ) Ce părere ai de asemănare?

http://bravonet.ro/blog/justin-bieber-e-fata/2011/04/08/

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Avand in vedere ca tipa vrea sa intre pe piata muzicala din cate observ ii trebuia un "WOW" ca sa aiba cat mai multe vizualizari pe youtube, sa puna presa ochii pe ea si uite ca a reusit...Cred ca e doar o chestie de imagine...

4 răspunsuri:
| Oana4340 a răspuns:

Wow,ai descoperit America...

Felicitări!

| chp a răspuns:

Te`ai gandit ca el e si astia fac glume proaste?straight face

| kanajambe a răspuns:

Nu fac glume proaste, are si facebook tipa si nu e identica cu bieber cu alte freze, dar asa e IDENTICA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o voce minunata, diferenta este ca ea are ochi caprui ca mine :)iar justin verzi. Il urasc mult de tot pe justin bieber dar imi place ca face misto de el:http://www.youtube.com/watch?v=7Ru84WuSfpQ