| alexvl a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii timizi?[fetele]

4 răspunsuri:
| ROCKERforever14 a răspuns:

Sunt enervanti eu nu-s timid deloc

| Dollicious a răspuns:

Eu am parte de un astfel de baiat.Pana nu am vorbit cu el pe mess si nu l-am cunoscut cat de cat nu vorbea deloc cu mine in clasa, doar ma privea si imi zambea.Chiar ca nu-mi placea de el.Dar cand am vorbit cu el pe mess mi-am dat seama ca e foarte simpatic si dragut odata ce ajungi sal cunosti si ajunge si el sa te cunoasca ca sa iti poata vorbi fara inhibitii.
Mie mi se par mult mai buni decat cei care se baga in seama cu alte fete tot timpul, adica ei sunt mai sensibili, mai altfel

| LlAaUurraaa a răspuns:

Dunt foarte draguti.hee hee dar devin sacaitori atunci cand sunt prea timizi.si intotdeauna.tu, ca fata trebuie sa faci primul pas.al doilea.si urmatorii in relatia voastralaughing dar in rest mi se par mult mai simpatici decat asa -zisi "smecheri " oh go on

| Couragebv a răspuns:

La fete, li se par, plictisitor aceeia, crede-ma, si eu ma fost timid, pana pe la 19 aniwinking.