| GrecuCristi a întrebat:

Ce parere aveti despre clipurile mele de pe youtube? Sunt amuzante? happy Multa lume imi spune sa mai fac videos dar nu stiu! Cautati pe youtube Canalul meu SV13GRK si uitati-va la clipuri! Accept oricefel de pareri! Si sugestii!

2 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Uite parerile mele:

1. Mijto vidz

DAR

2. La ala cu pantofii utilizatorii o sa vrea sa faca si ei pasii aia si nu se inteleg cum ii faci

SI

3. Dc numele utilizatorului este chiar nr de imatriculare de la masina ta?

| Beib a răspuns:

Mie una imi plac. laughing.
Mai ales "Povestea lu Ghio"laughing.
Te cunosc. Esti de prin cartier de la mine. laughing.
Si revenind la filme. Mai fa. Sunt comice.hee hee. Si te pricepi oricum.winking.