| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cora din Pariu cu viata? Funda + voturi la toti cei care raspundeti.

Răspuns Câştigător
| BodyFleci a răspuns:

Te referi la Cora fata cea noua? Cred ca o sa se dusmaneasca intre ele foarte mult, Cora si Ioana dar intr-un sfarsit tot Ioana v-a castiga... Cred ca Cora o sa se dea la baiatul care e cu Ioana ( am uitat cum il cheamalaughing ) dar baiatul o sa-si dea seama cine este cu adevarat si o sa se intoarca la Ioana. Cred ca are probleme mintale la fel ca si aia cu parul blond laughing

1 răspuns:
| SwettyCat a răspuns:

Buna! Mi se pare o fata cat de cat normala in film. FUNda?