| cristyan003 a întrebat:

Ce parere aveti despre Demi Lovato? si... ce stiti despre ea? argumentati tongue

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mie sincer imi place de ea, parerea mea e ca e cam singura vedeta care a ramas decenta, e singura care nu se drogheaza, si alte lucruri cum fac vedetele din zilele de azi, si unii oameni. E un adevarat model pentru Miley Circus, si alte vedete cu fite de... si cu niste obiceiuri dezgustatoare. Idem pentru oamenii care le imita pe acestea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah mie mi se pare o fata draguta dupa aspect nu stiu mai multe decat ce citesc prin revistele de scandal insa acum ca criticam o persoana trebuie sa o si cunoastem