| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul twilight?(toate cele 4 parti)

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Sunt super. mie mi-au placut foarte mult
Cred ca cel mai reusit este primul Twilight...cred ca sigur imi va placea si zori de zi ca naste bella si... e super de abia astept sa apara!:
Cum am mai spus cel mai mult mi-a Twilight prima parte! Atunci cand apare Edward:X:X:X
New moon nu prea mi-a placut pentu ca a plecat edward si s-a terminat cam urat.
Eclipse nu am cuvinte a fost "jos palaria" am si plans cand Bella sa sarutat cu Jacobcryingcrying A fost super!
Chiar imi plac filmele de genul astabig grin
De abia astept sa inceapa si Zori de Zi!big grin

Tu ce crezi?:X

2 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Da tu ai vazut partea a4a a filmului?

| lOllipOp a răspuns:

AM vazut doar primele 3 parti, le ador:X