| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Invitatia la vals de Mihail Drumes?

Eu tocmai am terminat`o si mi-a placut mult de tot.In curand mi-am propus sa incep si `Scrisoare de dragoste` tot de el.

Pareri. Fundix.love struck

Răspuns Câştigător
| WhiteRose a răspuns:

Ador cartea asta:X, este preferata mea.Am recomandat-o tuturor prietenilor si ei au fost la fel de impresionatilaughing

Dar pacat ca ea a vrut sa il faca gelos si el a intrepretat cu totul altfelstraight face, de asta mi se pare ca cel mai important lucru intr-o relatie este comunicarea.

Din pacate eu nu am reusit sa citesc "Scrisoare de dragoste", dar am citit "Elevul Dima dintr-a 7a" tot de Drumes si a fost la fel de impresionanta:X desi tot "Invitatia la vals" ramane prima.

Al doilea roman in topul preferintelor mele este "Cel mai iubit dintre pamanteni"- Marin Preda, poate ai sa il citesti vreodatahappy

1 răspuns:
| wastingmytime a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult. e chiar impresionantalove strucklove strucklove struck.si seamana putin cu romeo si julieta