| BadBoy05 a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Biber il adorati sau il urati.

Răspuns Câştigător
| BadBoyCristy a răspuns:

Il urasc.are voce de femeie.canta ca un soarec in calduri.are ochii cacanii.sa mai zic?

5 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Nu mai stric tastatura sa scriu tot ce-mi vine in minte despre acel baiet

| Etelca a răspuns:

Nu il ador, dar nici nu il urasc.Imi place cum canta si citesc in reviste daca apar articole despre el!

| annk_6204 a răspuns:

Serios.inainte eram innebunita dupa el.Dar apoi au inceput schimbarile...si tot odata a disparut si "iubirea" mea pentru el.Acum auzindu`i melodiile noi si cu toate schimbarile lui de look, temperament etc., am incput din nou sa il plac.Mda.nu sunt innebunita cum eram pana acum dar imi plac cantecele "Next 2 you" si "That should be me". Este asa de cutepuppy dog eyes

| nebunatixx a răspuns:

Il urasccall meu,, adica ma enerveaza personalitatea lui,, si deja ii stresant sa aud orice fata rostindu-i numele

| myheroine a răspuns:

Il urasc e un fraier :-&