| priscilla1 a întrebat:

Ce parere aveti despre justin biber? URGENT CAUT PARERI

8 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Pai mie mi se pare OK dar paparazzi cam mult inventeaza si s-ar putea sa nu-l mai placa nimenistraight face

| parkour666 a răspuns:

Pai mie imi plac melodiile baby si never say never a da si nu m-i se pare gay cum zic multi o parere big grin

| Mălinuşaaa a răspuns:

O panarama laughing mie una nu imi place.scz pentru fani kiss

| tutu468 a răspuns:

E un tip misto am doi ani de cand sunt fanul lui si pot sa zic ca e un star de amirat ce glas are dar acum sa vedem schimbarea vocei lui ori se va schimba in bine ori in rau depinde

| BonneLess a răspuns:

I hate it Justin Biber! laughing scuze dar il urasc... adica nu am nimic cu baiatul numai ca nu acult melodiile lui si ca celelalte vedete superstar ex: Hannah Montana, Myley Cyrus, Emili Osman sau cum dracu` ii cheama, si ma deranjeaza faptul ca au aparut haine gen "SH" cu moacele lor laughinglaughing

| cata_3464 a răspuns:

E dragut tipulbig grin

| FukingJb112 a răspuns:

Mi se pare un baiat care sa lansat in muzica de la o varsta inca frageda si a avut un mare succes pe piata si bine inteles crescand au innebunit toate fetelele din lume dupa el nu sunt obsedat de el dar nici nul detest.

| BonneLess a răspuns:

Practic nu-l suport laughing scuze pentru cei ce-l apreciaza>big grin