| Sadness12 a întrebat:

Ce parere aveti despre Killa Fonic?

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

E ok, îmi plac unele melodii.

| aumih16 a răspuns:

Nu imi place ce fel se comporta! adica in videoclipuri! parca acum a aflat de sex dragoste! si totusi numai are 16 ani! e om in toata firea! da ma rog fiecare artist in felul lui! daca asa ii place sa o arda la coca maro! sau pe barosaneala! asta e! nu ai ce ii face! oricum vocea lui e lucrata pe computer! nu e a lui! oricum nimic din ce face el in muzica! nu e a lui! asa ca! asta este!

| Xdreaper21 a răspuns:

Naspa la fel ca satra benz astia distrug Romania nu avem nevoie de tampenii "din spatele blocului" nici macar nu au prins partea cea mai cea adica ani 90' si cred ca stiu ce e in spatele blocului
De asta avem parazitii si bug mafia
Restu catnta despre ce doresc despre dragoste despre sentimente(la asta ma refer ura de cineva invidie gelozie regret etc)
Sau sa faca de rasp fete bine ei compun alti dau la tarfa liceeului in cazu lu arssura a compus ea e roxana
Dai melodia la curva clasei sau esti doar o zdreanta(daca nu gasesti melodia sau nu o stii si nu o gasesti poti scrie esti o tarfa si-n totdeauna vei fi)

| Desireღ a răspuns:

Mă atrage o singură melodie, în rest nu-mi place.

| FrateleTedur a răspuns:

Este un zeu. De departe cel mai bun din $ATRA. Eu la inceput eram hater la $ATRA, pana i-am auzit strofa lu Killa din TRVP ARMY. Acum sunt indragostit ( no homo ) de tot ce face el. Daca iti place, nu iti fie teama, asculta Killa, asculta Keed, asculta $ATRA. O sa moara toti haterii cand, peste 4 ani $ATRA o sa fie in top, pana si pe afara. Dau cu pace, cioara.