| Catalin2o13 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul "hermes" din Bucuresti(este cel din zona universitatii) sau despre Mihail Sadoveanu(tot liceu)?

1 răspuns:
| BeHappyAndSmile a răspuns:

In Hermes este cam aiurea mai ales pentru ca este un colectiv prost. Am prieteni care sunt in acel liceu si vor sa se mute dar nu pot pentru ca nu au medie. Mihail Sadoveanu este mult mai ok profii sunt calumea, in colectiv te integrezi rapid. Din cate am auzit asta e parerea care mi-am construit-o despre liceele astea.