| Anonim_8946 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Ion Luca Caragiale din Bucuresti?

1 răspuns:
| Adriana_8922 a răspuns:

Pai si eu termin clasa 8 peste 4 saptamanii laughing si acum ceva timp am vrut sa intru in Cragiale pentru ca am auzit ca e frumos etc...dar acum mi-am schimbat parerea. adica mi-a povestit o fata care invata acolo ca nu e asa frumos, ca unii se drogheaza acolo laughing si etc

Dar cel mai bine ar fi sa afli tu cum este, vorbeste cu diriginta ta sa organizeze o vizita la Caragialewinking