| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Ce parere aveti despre melo asta?:( funda celui mai profund raspuns! http://www.youtube.com/watch?v=knqC75Eh4Ps&feature=playe r_detailpage

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Este o melodie de-a dreptul senzationala.Ca sa nu mai vorbesc de clip.Nu este nimic editat pe calculator.Totul este desprins din realitatea de zi cu zi.Cu totii ne-am saturat de melodiile comerciale.Pacat ca asemenea melodii nu sunt difuzate la TV.Mare pacat! sad

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Are atâta dreptate. Vocea lui. pff. jur că simt suferinţa lui!

| Sasha_4564 a răspuns:

Melodia este absolut superba, pur si simplu iti provoaca fiori mai ales daca te regasesti in versuri.