| BloodPrison a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta a lui J. >Bhttp://www.youtube.com/watch?v=o9tJW9MDs2M&feature=artis t
mai bine spus de mesaj...nu de voce sau melodieetc.

1 răspuns:
| NeverSayNever a răspuns:

Multi judeca gresit"nu judeca o carte dupa coperti", e foarte frumos mesajul transmis si in special videoclipul.Nu stiu...de fapt nu va inteleg,am vazut mai multe jigniri la adresa lui si nu va inteleg ce aveti cu el, eu nu sunt fana, nici nu ascult muzica lui sincer si nu imi pasa daca nu ma credeti.Niciodata nu am inteles cum poate lumea sa fie atat de rea. Sper sa nu se fi simtit cineva jignit.