| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=6qS9Uqm56E8
Eu is moarta dupa ea :X

Răspuns Câştigător
| laura23 a răspuns:

Si eu love struck e asa un pic nostalgica si foarte romabntica love struck Inna ar trebui sa mai scoata melodii de acest gen

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna si mie imi place aceasta melodie:X:X:X o am ca sonerie pe telefon:X:X:X

| Ella_4255 a răspuns:

Mie chiar nu-mi place eu nu asc deloc inna... scuze dar asc doar rock si rap si doar unele mel pop ( pop asc ocazional - mai exact muzica de club tongue )

| aLixx a răspuns:

Frumoasa.si unora le poate trezi sentimente.happy

| oana_2914 a răspuns:

Super tare melodia:X
si eu sunt moarta dupa ea...:X