| Latinmoon a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele diferite?

Răspuns Câştigător
| alissu a răspuns:

Ioi! Sunt preferatele mele.Ies din tipare, viseaza, sunt niste psihologi foarte buni, filozofi..etc.Toti au ajuns sa fie copie fidela dupa un model, nu-si mai creeaza propria personalitate si uita de ei insine.Intr-o lume de normali, prefer sa fiu aia nebuna.

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Gusturile nu se discută.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai...depinde la ce te referi cand spui"diferite". Ceea ce vreau sa spun e ca a fi diferit, faptul ca ne diferentiem unii de altii, atat din punct de vedere fizic cat si intelectual etc este un lucru normal.Insa,probabil ca toti ceilalti,admir persoanele care au ceva de spus in fata celor care se considera a fi superiori,persoanele care nu ii influenteaza negativ pe cei din jur si care au un comportament adecvat in societate. Daca faci referire la diferenta dintre o persoana de sex masculin si una de sex feminin,intr-o relatie,fie ea de amicitie sau ceva mai mult,consider ca atunci cand exista prietenie,iubire,respect, diferentele, fie ele minore sau majore, dintre persoane, nu isi pot face simtita prezenta. Sper ca te am ajutat!happy

| neutrino a răspuns:

Despre unele persoane am o impresie buna, despre altele nu.

| MihaiGe a răspuns:

Fiecare are un atuu si un defect, nu poti sa ii caracterizezi.
Bafta!

| Alexciumi a răspuns:

Parerea mea este: ca e normal sa fie unele sau mai multe persoane diferite....nu toata lumea e la fel:d