| mabuhay a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la avon si in special crema-pudra compactă Ideal Flawless. A-ti folosit, daca da, puteti sa-mi spuneti si mie cum e daca rezista pe fata si cat de bine acopera.Multumesc

2 răspunsuri:
| mabuhay explică:

Sau sa-mi recomandati un fon de ten pentru un ten predispus la acneee\

| AnonimGirl67 a răspuns:

Si eu am un ten predispus la acnee si am vorbit cu o doamna specialista care mi-a spus ca aceste creme de la avon sunt de proasta calitate.In caz ca ai probleme cu acneea foloseste tratamente naturiste precum lamaia.Sa-ti mai spun ceva: Faci o GRESEALA imensa daca te dai cu fond de ten.Acesta astupa porii si nu ajuta deloc (din contra, agraveaza) la vindecarea acneei. Sper ca te-am ajutat happy