| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre puya?

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pare consecvent cu visul lui.

| N538961518 a răspuns:

Nu-mi mai place de ceva ani incoace si se contrazice singur mereu. Exemple: din mel...''Urasc din suflet oamenii lacomi si lasi'' iar in alta melodie ''Sunt mai lacom ca un gabor corupt'' ex 2. ''Aici e Romania nu L. A ce *** are limba romana'' iar noua lui piesa undeva in balcani suna a tentativa de Lil Wayne plus ca refrenu e in engleza?! adica ce *** are limba romana puya? laughing

| oooooooo a răspuns:

Mie imi place-si el si muzica lui.
ultima lui melodie e foarte buna, o ascult aproape non stop.

| andreutz a răspuns:

Un cantaret roman ca oricare altul, nu are nimic iesit in comun ca sa merite atentia mea...parerea mea...

| masly a răspuns:

Eu in ador imi place cum arata e fff dragut:X:X:XX:X: desi bani incep sai ia mintile si lui... sti zice adevaru despre rom mai ales in ultima lui piesa undeva'n Balcanii:X:X:X::X

| Just Shadows a răspuns:

Hm... ultima mel imi place dar se expune cam mult avand in vedere cati sunt cu ochii pe el...in muzica lui spune numai adevarul...nu ca altii...

| meioana a răspuns:

... aveam o parere rea despre el la inceput...
... dar am vazut o emisiune cu el la tv si chiar me-a placut cum a vorbit si cum se comporta...pare natural tipu... fata de altii...
.
ultima melodie nu e cine stie ce... dar macar descrie viata noastra de roman pe care o ducemoh go onoh go on

| kh1ss a răspuns:

A fost un om simplu care credea in visul lui si care a ajuns cineva in muzica romaneasca... dar se cam pierde pe drum

| kh1ss a răspuns:

Incepe sa fie prea comercial

| cristiana_9515 a răspuns:

Am 46 de ani, gandesc altfel decat cei de varsta lui, dar pot spune cu certitudine ca este o persoana la care ma uit cu placere, caci imi plac si versurile( mi se par reale, rupte din cotidian), imi place si atitudinea, atat in cantece cat si in diferite reportaje.

| alina_8976 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de el. face ce vrea cu viata lui, se contrazice cat vreahappy, asta nu e treaba altora.

| laureana a răspuns:

Esti super mie imi plac toate cinteceletle tale si tu esti foarte dragut tine-o tot asa lumea te adora

| laureana a răspuns:

O parere super e simpatic are cintece cool si rau doar cei care au invidia mare putea sa fi pus pata pe el puya tine-o tot asa adolescentii te iubesc

| bibix_5640 a răspuns:

Il adoR:X

| song a răspuns:

Baiat destept, stie cum merge treaba in romania si zice multe adevaruri in melodiile lui.Consider ca e un artist adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba frate c aveti fraierilor cu el? ati vrea voi sa fiti mumosi, cunoscuti, admirati sh respectati ca el phbbbbt. cat despre el. tine-o tot asa. pupic

| Ioonela a răspuns:

Imi place cum canta. mai ales mel undeva'n balcani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte buna

| moonY a răspuns:

Melodii comerciale si mai rau e ca sound-u ala ma duce cu gandu' la manele.de ex: aia cu keo si ultima piesa prea mediatizata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi sa pare un tip caruia ii place ceeea ce face si ii plac si melodiile pe care le interpreteaza! sunt chiar tari melodiile! va pup! pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare frate ..respect Puya pace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare frate ..respect si pace

| corinutza_1797 a răspuns:

Puya este un tip frumos, cu bani, dupa care mii de femei lesina daca il vad in fata ochilor. Este unul dintre barbati ce au femeile la picioare. Multi dintre oameni il invidieaza si de aceea spun multe cuvinte urate la adresa lui. Este EMINEMUL romaniei. Poate la fizic nu se aseamana dar la versuri da. Mar incanta sa aflu mai multe despre el. Nu caut nr. de telefon si nu sunt una dintre fetele disperate sa aiba o relatie cu el sau alte chesti, dar mi-ar face mare placere sa am ocazia de al auzi cantand in fata mea. Este super tare. Muti prieteni imi spun ca am voce, nu vreau sa ma laud dar daca ar fi asa as fi incantata sa am ocazia sa cant alaturi de el. Tine- o tot asa puya esti tare.

| lecky a răspuns:

Sincer, pana acum cateva luni nu am ascultat nici o piesa de-a lui pana intr-o zi cand cineva mi-a propus sa-i ascult piesa"merita un oscar" si de-atunci il plac foarte tare si mi-am si cumparat albumul sau! e foarte tare.si frumos foc si talentat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai tare artist si tare mi-as dori sa am id-ul lui...
Mi-l poate da cine va care il are cu adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya esti mult prea evoluat...Ai ajuns unde altii nici nu se gandesc...RESPECTwinkingAi grija de tine, ca multi fraieri iti vor raul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai tare. La-am vazut in carne si oase. Imi plac toate melodiile lui mai ales o viata noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai tare cantaret, pentru mine. nu ca bulangi aia dela b.u.g.mafia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place si nu ma intereseaza ce a facut el. este viata lui
cel putin mie imi place si de el si de muzica lui mai ales undeva-n balcani...