| Clannad a întrebat:

Ce parere aveti de puya big grin

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

E febletzea mealove struck

20 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Eu sunt de acord cu Nane:" Nu's in masura sa'l atac, Bai, eu ce am? Mare rapper dar in casa asculta Florin Salam, Nu ma'ntelege gresit, Nu mi'e dusman, doar ca nu-l inghit ca ar face orice pentru bani." happy

| VladyCristian a răspuns:

Versurile sunt bune dar el e un om fara caracter. Cred ca ai auzit si tu ce a facut la baia-mare. Pentru 50 de euro nu a vrut sa cante copiilor de liceu incat organizatorul a lesinat. Nesimtit straight face

| User a răspuns:

Un mini-cocalar.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mie imi place.Mereu mi-a placuthappy.

| xibalba a răspuns:

Foarte comercial in ultima vreme, niciodata nu mi-a placut de el, insa acum il urasc pentru toate melodiile alea... undeva in balcani si cea cu camelia si george nu stiu cum. Mi se par oribile si nici macar nu le ascult eu, le aud peste tot in magazine si prin masini.

| thizizme a răspuns:

Parere proasta. A plecat dintr-o zona oarecum underground si a ajuns la un comercial retard. Tot baga scuza aia cu "adevaru din tara asta" etc. Prostii! Asta nu e muzica cu mesaj, e comercial, comercial tampit. Ganditi cand ascultati o melodie...

| Alex_7297 a răspuns:

Doar un boy-lover care se dă rapper şi îi face pe adevăraţii rapperi de râs, gen Cedrea, Carbon, ADN etc.

| Nastia a răspuns:

E f f f tare tipul,... unul dintre preferatii mei,. spune adevarul,. stiu ca doare uneori,.

| Gabrielle a răspuns:

De la noi din tara s-ar putea spune ca e cel mai bunhappyImi place cum canta, are niste melodii prea marfalove struck dar parerea mea ca tot Eminem ramane cel mai bun rapperhappy

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Versurile sunt reale. este simpatic, dragut, stie ce vrea de la viata, si canta foarte bine

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Se da pe manele. happy

| Luori a răspuns:

Incearca sa faca si el ceva.
Versurile au adevar in ele.

| milliondollarslover a răspuns:

Comercial. Mult prea comercial.

| HelpMePlss a răspuns:

Mai bine nu...sincer nu suport asemenea oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care Puya? Din melodia asta?

http://www.youtube.com/watch?v=TfNCKtWqYhA

Da, asta mai vine de-acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte canta fain, cand era si cu Sisu, acum nu stiu s-a schimbat vorba lui Paul27:Un mini-cocalar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine s-ar apuca de manele. Dupa parerea mea melodiile lui sunt o combinatie dintre manele si hip-hop. Mie nu mi-a placut niciodata.

| AsU_2581 a răspuns:

Imi place de el. e tare si se tine binewinking. bravo lui s'o tina tot asahappy

| tpufpe a răspuns:

Cel mai tare-parerea mea, da nu inteleg care e problema voastra daca se da pe manele sau pe altele? dupa cum zice nane in mel aia ca puya in casa asculta Florin Salam, care e problema? daca canta hip-hop asta nu inseamna ca ii place doar genu asta de muzica si ca nu are voie sa asculte si altceva, da' na trebuia sa mai faca nane o melodie si nu stia ce.Nu am nimic cu nane imi place cum canta da nu-mi place ca il f***pe el grija de altu. Oricum Puya tine-o tot asawinking

| toygirl a răspuns:

E un cintaret destul de bun, are cintece pe inteles...chiar unele cintece iti provoaca unele sentimente placut si nu prea...