| WooF a întrebat:

Ce parere aveti despre Puya?

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pana prin 2006-2007, cand ziceai Puya, ziceai si unu' din pilonii rap-ului romanesc, chiar daca a fost mai tardiv in aparitie cu La Familia.Din 2007, cand zici Puya, ca repercusiune imediata, tragi apa, omul s-a prostit grav de tot, a uitat de origini,"foamea de bani" ce a indreptat-o asupra celor de la Mafia s-a intors asupra lui.Si mai zici ca rap-ul nu-i curva, daca vrei sa profiti prea mult de el si sa-ti faci toate mendrele prin piese!

| TeoPT a răspuns:

Un jegos

| Element25 a răspuns:

Se prosteste.

| Wøodenpints a răspuns:

Cocalar infect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un rapper ieftin si penibil care canta muzica comerciala.

| WooF explică (pentru anonim_4396):

Da de ce toti spuneti ca e un jeg mah..prapaditilor,daca erati voi in locul lui sa nu aveti ce manca ce faceati, va hraneati cu like-urile si vizualizarile de YouTube? si e vina noastra ca ajund asa, pentru ca noi nu-i cumparam albumele si el bani ciuciu, Pace

| anonim_4396 a răspuns (pentru WooF):

Ai spus sa ne zicem parerea.Eu asta cred despre el.De unde sa stiu eu ca tie iti place de Puya?
Sigur sunt oameni care ii asculta muzica, dar mie nu-mi place.
De unde e vina noastra ca ajunge asa?
Putea sa se inspire de la niste rapperi mai buni.
Si de ce sa ii cumpar albumele daca nu imi place muzica lui?

| AncaVG a răspuns:

Este realist.Melodiile lui sunt inspirate din realitate si spune cruntul adevar chiar daca pe multi ii deranjaza asta.

| BebeZpacit a răspuns:

E nasol