| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre puya?

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place foarte mult melodiile lui si de el il pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este frumos si imi place mult de el si melodiile lui mi se par foarte frumoase pooop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador muzica in stil,, La Familia'' j,, Sisu&Puya''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine e cel mai tare.are calittile unu artist. cei care nu-i cunosc muzica nu ar tebui sa com... te ador puyaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are cuvinte... Bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai tare PUYA la-familia eu am toate melodiile lui le asc mereu e foarte tare si vreau sa continua tot asa eu nu mai HIP-HAP asc si imi place la nebunie daca stiti ce inseamna la-familia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super tare imi place piesele lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai bun cantaret din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte misto e un cantaret bun si ascult muzica lui sau ul cu altcineva nu conteaza eu tot o ascult pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place sh nimic altceva decat sunteti prosti daca nu stiti sa il apreciati x-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place cum canta foarte mult
dar am auzit ca a fost drogat imi pare rau de el la cine nu le place e foarte prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! sunt kamelia. puya este cel mai bun prieten al meu.defapt este iubitul meu.ne-am logodit de curand si vrem ca nunta noastra sa fie privata. 29. 9. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu zic ca sunt multi care canta mai bine
decat el dar nu sunt promovati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samana cun coleg tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il iubesc pe puya sunt fanul lui cel mai mare dar de fapt am si autograful lui de la ultimul concert a lui el este inspiratia mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id lui puya este:dragos_puya78

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un ca*at cu ochi... un miserupist care a parasit undergroundu pentru o mana amarata de bani... e o nulitate care canta manele puse pe hip-hop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya este un tip simpatic, frumos,. intr-un cuvant SUPERsi ador toate melodiile, un singur lucru nu mi-a placut la el. greselile din trecut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E suoer a fost in clasa cu unchimiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti cel mai penibil puya sa mergi cu vacile in ciurda iti sta capul tot la furat lasate de muzica ca muzica nu-i pentru tine esti jalnic si penibil si plus de asta te mai dai si mare te potrivesti cu conectr si la mentalitate canti foarte urat lasate de muzica ca muzica nu-i pentru tine

| laureana a răspuns:

O parere super e simpatic are cintece cool si rau doar cei care au invidia mare putea sa fi pus pata pe el puya tine-o tot asa adolescentii te iubesc

| laureana a răspuns:

Esti super mie imi plac toate cinteceletle tale si tu esti foarte dragut tine-o tot asa lumea te adora

| cristiana_9515 a răspuns:

Am 46 de ani, gandesc altfel decat cei de varsta lui, dar pot spune cu certitudine ca este o persoana la care ma uit cu placere, caci imi plac si versurile( mi se par reale, rupte din cotidian), imi place si atitudinea, atat in cantece cat si in diferite reportaje.

| song a răspuns:

Baiat destept, stie cum merge treaba in romania si zice multe adevaruri in melodiile lui.Consider ca e un artist adevarat!

| corinutza_1797 a răspuns:

Puya este un tip frumos, cu bani, dupa care mii de femei lesina daca il vad in fata ochilor. Este unul dintre barbati ce au femeile la picioare. Multi dintre oameni il invidieaza si de aceea spun multe cuvinte urate la adresa lui. Este EMINEMUL romaniei. Poate la fizic nu se aseamana dar la versuri da. Mar incanta sa aflu mai multe despre el. Nu caut nr. de telefon si nu sunt una dintre fetele disperate sa aiba o relatie cu el sau alte chesti, dar mi-ar face mare placere sa am ocazia de al auzi cantand in fata mea. Este super tare. Muti prieteni imi spun ca am voce, nu vreau sa ma laud dar daca ar fi asa as fi incantata sa am ocazia sa cant alaturi de el. Tine- o tot asa puya esti tare.

| lecky a răspuns:

Sincer, pana acum cateva luni nu am ascultat nici o piesa de-a lui pana intr-o zi cand cineva mi-a propus sa-i ascult piesa"merita un oscar" si de-atunci il plac foarte tare si mi-am si cumparat albumul sau! e foarte tare.si frumos foc si talentat