| bebelinnAa a întrebat:

Ce parere aveti despre renumitii Roboti? Va plac expresiile pe care le folosec?

Dar despre acea expresie"Te chis in freza"?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

MO vorbeste parca ar fi un mos de la tara si imi vine sa il arunc la fiare vechi, e o prostie chestia aia cu robotii dar asta e la lume le place.

| aliceinchains a răspuns:

Acum cateva luni m-am uitat c-o prietena...cred ca la primele doua episoade, nu mai stiu exact. De atunci nu am mai vazut nici un episod.
Nu-mi place, nu ma uit... expresiile sunt care mai de care mai penibile, jalnice. Dar, asta-i...prinde la prostime!

| Idk007 a răspuns:

Expresia "Te chis in freza" nu a pornit de la roboti, ci de la "In puii mei".

In rest.sunt amuzanti, in unele episoade, in altele exagereaza cu injuraturile si devin stupizi happyParerea mea.:X

| MirunaMira9 a răspuns:

Buna! Robotii sunt chiar amuzanti dar unele episoade sunt prea de tot si chiar nu au haz! Cat in privinta expresiei "Sa te chis in freza" mi se pare foarte urataphbbbbt! Este o prosteala acesta expresie spusa de niste ratati si cine o copie este si el un ratat! Parerea mea! Funda?(Am dreptate?)

| bebelinnAa explică:

@Beatrissu Stiu draga mea deunde a pornit expresia Sa te chis in frezawinking eu am cerut parerea voastra

| Andreia98 a răspuns:

Nu am nimic impotriva robotilor.si nici cu aceasta expresie.dar este enervant cand cei de la scoala zic incontinu,, te chis in freza''

| madalush97 a răspuns:

Robotii sunt super.Imi plac glumele si apropourile lor.In unele episoade ar fi trebuit sa renunte la unele jigniri, dar cred ca asta ne atrage de fapt la ei. Sunt foarte amuzanti, au mereu expresii noi si ei insisi sunt niste ironii.Adica Foca e foarte inteligenta, cu gust, dar tipic romanesc, se pierde in peisaj, ajungand la un moment dat sa vorbeasca ca Mo, personajul ceva mai negativ, robotul betiv, nu foarte inteligent si extrem de irascibil.Firi totul opuse se potrivesc perfect, completandu-se unul pe altul.Cat despre expresia " 'ai sa te chis in freza" mi se pare foarte putin amuzanta, chiar deloc.Nu ma atrage, ci mai mult imi provoaca descust.Noroc de Dorel si Mirel ca mai salveaza emisiunea aia.Vot?

| adelyna_1152 a răspuns:

Love robotzi love struck love struck love struck ataaaaaat...