| Izzaabellaa a întrebat:

Ce parere aveti despre rihanna?

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Melodiile ei sunt dragute. Despre ea, nu e nici frumoasa, nici urata. E ok! happy

| Nicoleta a răspuns:

Pentru a-ti face o parere despre o persoana, trebuie sa o cunosti.
Multi isi dau cu pararea ca e buna, ca e rea, dar de fapt nu stie nimeni cum e ea in realitate, dau orice alta vedeta.
Pot sa-mi formez o parere doar despre ceea ce face ea si anume despre muzica ei. Mie imi plac cateva melodii, insa nu toate.
cat despre aparitiile ei din presa, sincer nu am o parere buna.

| Th3eo a răspuns:

Imi place mult de ea si toate piesele ei sunt frumoase. Mie personal imi place mult "Love the way you lie" si "Only girl" :X

| DEBrown a răspuns:

O parere proastawinking

| Anutza2610 a răspuns:

O parare foarte buna

| IbanezFender a răspuns:

Uneori parca canta prea comercial, uneori parca muzica ei o reprezinta vocea ei este foarte frumoasa precum este si ia
imi placehttp://www.youtube.com/watch?v=rp4UwPZfRis sihttp://www.youtube.com/watch?v=IXmF4GbA86E

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna este speciala!
O iubescwinking