| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre romanian music awards, cel de anul asta?
cum vi s.au parut artistii nostrihee hee?

2 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Pot sa spun dar un lucru : Nimic nu mai e la fel cum a fost odata! Sunt lansati cantereti fara voce, pitipoance nude, persoane care ajung mediatizate doar pentru ca au bani in buzunar.
Sunt putini cei care au ramas si sunt intr-adevar de apreciat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine lasa:-j
Totusi mi-a placut asta http://www.youtube.com/watch?v=lmEVQmqBEYY incepand cu minutul 07:30.