| briquette a întrebat:

Ce parere aveti despre street-dance?batting eyelashes love struck

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Street-dance este un dans extrem de special, ca orice dans, are ceva anume, si trebuie sa simti orice dansezi, dansul este ca o lume in care nu exista prejudecati, o lume in care poti fii tu.

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Eu sunt la street dance si hip hop daca iti place si ai talent si esti din bucuresti iti pot da id unei corgrefe si nr de telefon de la sala de dans. pup

| analia0103 a răspuns:

Cred ca e destul de distractiv.

| Dyller a răspuns:

Eu fac street si imi place ca este o combinatie intre mai multe stiluri: breakdance, hip hop, house, popping, etc

| Zuzy_5820 a răspuns:

Love it:X