| K1d1 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia X3-02 Touch and Type posesorii au vreo problema ca el deoarece vreau si eu sa imi iau si sa nu fac o greseala de aia intreb merci tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul e super :X il are mama mea big grin adica i l-as fii luat eu pe al ei, daca nu aveam telefonul meu primit de la iubitul meuhee hee
chiar ti-l recomand :X

2 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Telefonul este bunicel. dar nu este mai bun de cat Nokia X2
X3: camera de 2.5 suporta 8 giga SIM si destul de scump.tongue
X2 : camera 5.0 suporta 14 giga SIM si e mai ieftin ca x3. bafta! Funda? big grin

| K1d1 explică:

Razvan am spus x3-02 touch and type care e mai bun ca x2 asta x3-02 are camera de 5 la fel ca x2 si suporta un card de 32 de gb