| Allegria a întrebat:

Ce parere aveti despre un tatuaj(un cuvant in englez) la incheietura mainii?

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Asta e o decizie ce te va urmari toata viata, asa ca ai mare grija daca esti intr-adevar ceea ce iti doresti. poate fi atat o povara sau un lucru ce il vei purta cu mandrie. pozitia este destul de interesanta, daca este primul, sugerez ceva micut, finut, elegant, facut cu stil la un centru specializat, nu facut pe naspa. gandeste-te bine la aceasta decizie, riscul este foarte mare daca te vei plictisi de el. incearca cu ceva pe acelasi model semi-permanent (am impresia ca sunt asemenea tatuaje de 3 luni, 1 an, si maxim 3 facute cu un tus special) si daca nu iti place, macar ai siguranta ca scapi de el in timp.
bafta

| AdelinaC a răspuns:

Urat. Tatuajele uratesc pielea.

| SecretAgentLyla a răspuns:

Daca ti-l faci la cineva profesionist ar arata super tare! Daca ti-l faci la coltu de strada ar arata cam ieftinut...si daca ti-l faci la Miami INK ar veni hotii sa iti i-a pielea.laughing

| madalinaaa89 a răspuns:

Bine ales loculwinking Pentru o fata, incheietura mainii(precum si glezna piciorului) este un loc mai ''finut'' sa zic asa, si s-ar vedea nemaipomenit:X