| stragery a întrebat:

Ce parere aveti, despre ura si vointa?, ura te poate face sa indeplinesti scopul fara a tine cont de mijloace, vointa este puterea care te ajuta sa mergi inainte?

Voi ce credeti?, care te poate influienta cel mai mult in ati atinge scopul?

Pe mine ura ma motiveaza, ea ma ajuta sa merg inainte, pentru mine este cea mai puternica motivatie.

Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Malinutza99 a răspuns:

Pai... cred ca ura. Daca urasti pe cineva, cel mai probabil e sa iti doresti sa fi mai bun decat el... in orice. Vointa nu cred ca functioneaza chiar asa de bine ca ura. O zi buna!