| Livianananana a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul brigaela?/mie mi se pare ca merita tiltlul de utilizatorul anului! Ea ajuta pe toti pe care ii poate ajuta si stie foarte multe lucruri.

Răspuns Câştigător
| Zambet a răspuns:

Lady Gaga, da ce!?

Ai vrea sa fii tu userul anului? laughing

Referitor la intrebare- Intradevar imi place de Brigaela. Ne ajuta pe toti cand avem nevoie si merita sa fie userul anului. :*

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu siguranta isi merita titlul si respectul nostruwinking

| Flav a răspuns:

@ellydivatl - nu e frumos sa intrebi pe altii ce pareri detin de-un user, mai ales ca, nu cred c-ai avut permisiunea brigaelei de-ai folosi numele intr-o intrebare. In rest, ai dreptate cu totul.
@Lady Gaga XoXo - vezi ca au Parazitii o melodie: Impusca-te si.gata!

| Alisa a răspuns:

Este o doamna in adevaratul sens al cuvantului, care stie ce vrea de la viata, si care este cu capul pe umeri (daca pot sa spun asa). Cinste dansei, deoarece merita!
Si noroc, numai bine in continuare!

| candycarrie a răspuns:

oh go on mda

| micutzagirl a răspuns:

E o femeie foarte draguta happy de fiecare data cand pun o intrebare imi da un raspuns/sfat inteligent happy

| TropicalSun a răspuns:

Pfff...pe mine...nu! Eu nu cred ca merita, ca ce?! Ei i s-a spart contul' de un haker si, gata! Userul anului! Nu-i corect! DC i-au dat ei?! In semn de iertare?! pffff ca P

| Zuzzy05 a răspuns:

Buna.Sunt noua pe aici.de cateva zile si am tot vazut intrebari si raspunsuri si imi place de doamna Brigaela :d. E cu experienta de viata, este medic si in raspunsurile ei gasesc intelepciune si inteligenta.Cat despre "lady gaga" mi se pare ca nu stia ce zice ca doara am vazut cat de "multe" raspunsuri castigatoare are...(nu zic ca eu am, dar nu se compara cu Brigaela). Dansa are 2000 si ceva de funda si lady asta 4...corect spus zambet : ar vrea ea sa fie userul anului laughing?

| Stefania a răspuns:

Este o femeie cum se cade...desteapta si se vede pe ea ca ii place si ii face placere cand poate ajuta persoanele mai putin noroscoasehappy

| adellina a răspuns:

Mie mi se pare o persoana foarte buna, are foarte multe cunostinte, se vede ca este trecuta prin viatahappy

O zi buna!tongue

| RainDrop a răspuns:

Huh?