| ralubruneta a întrebat:

Ce parere aveti despre Vitamax?

Răspuns Câştigător
| zuzugirl a răspuns:

Este bun dar pune pe tine

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Se intrece cu energialaughing

| alecssandra a răspuns:

Eu iau vitamax cu conezima q10 si mi se pare super, dorm mai bine, ma simt mai bine.Desi nu stiu ce sa zic despre pretul lor...15 capsule costa destul de mult si presupun ca nu e de ajuns doar 15 zile de tratament...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat, incerc pe la 60 de ani sa vad daca e adevarat laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani fac si fac culturism de 2 ani.Iau 10 pastile pe luna de vitamax.Am devenit dependent de ele daca nu le iau o luna masa musculara imi scade foarte repede. Sunt bune, bune, bune...